البسه بیمارستانی

البسه بیمارستانی

روپوش و البسه بیمارستانی

تولید و پخش البسه بیمارستانی، لباس فرم بیمار، روپوش پرستاری، روپوش پزشکی، البسه یکبار مصرف و استریل بیمارستان، محلفه و …

آنی طب تولید کننده روپوش و البسه بیمارستانی

آنی طب تولید کننده لباس بیمار، البسه پرسنل بیمارستان، روپوش پزشکی و پرستاری، لباس اتاق عمل، لباس جراحی، لباس فرم دندان پزشکی، ملحفه بیمارستانی، البسه یکبار مصرف بیمارستان با استفاده از کادری مجرب و توانمند، آماده ارائه خدمات به بیمارستانهای دولتی و خصوصی، کلینک ها، پزشکان و … است، علاوه براین گروه تولیدی گاچی، توانایی تولید طبق سفارشات مشتری را نیز دارد.

روپوش و البسه بیمارستانی

تقریبا در تمام بیمارستانها، پوشش بیماران از جمله مواردی است که همواره رعایت میشود. همچنین پوشش پرسنل بیمارستان نیز بنا بر نوع فعالیت (پزشک، پرستاران بخش های مختلف، خدمتکار، نگهبان و …) یکدست بوده و از نظم خاصی برخوردار است. علاوه بر بیمارستان، آزمایشگاه، درمانگاه، شرکتهای داروسازی و مواد غذایی نیز میتوانند از این محصولات بویژه روپوشها استفاده کنند. البسه بیمارستانی از جمله محصولات تولیدی گاچی است که  بطور عمده قابل تولید و عرضه میباشد و شامل پیراهن و شلوار بیمار، روپوش پزشکی، لباس پرستاری، لباسهای خدماتی، لباس نگهبانی و … میشود. پارچه های مورد استفاده بنا به درخواست و سفارش مشتری با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب قابل تغییر است.

گانکلاهبازوبند
لباس بیماررو تختیرو بالشتی
لباس تصویر برداریمانتو پزشکیمانتو پزشکی یکبار مصرف
لباس ایزولهشلوار یکبار مصرفروپوش پزشکی
جهت ثبت سفارش با شماره تلفتن 09916005862 واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

logo-samandehi